(via dresz-cz)
“Miłość to obecność.”— (via wielkiimarzyciel)
Obecność.
(via b0y-0f-d4rkn3ss)
Czasem tęsknię za tym, do czego już nie można wrócić.
nie mogę Cię stracić
bo jak Cię stracę
to stracę wszystko
i wtedy dopiero
zrozumiem co znaczy
że życie komuś nie
wyszło
zafascynowanie, 21.05.2018
“Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.”— Oczami faceta
(via ultraimissyouuniverse)
Mężczyzna, który jest ci pisany przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii. Przyjdzie i zostanie, chodźbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki, którego musisz przywoływać siłą, z pewnością nie jest tym Twoim. Więc przyzywanie go nie przyniesie Ci szczęścia, tylko ból.
Kobus
skłamałem mówiąc że nie płaczę
bo nie chciałem pokazać
że jestem słaby
(via brudna-her0ina)
Byłeś jedyną rzeczą,
dla której żyłam
Mogłam się przecież domyslić, że
Będziesz też rzeczą, przez którą
Będę chciała zasnąć na następne
Dwa lata
,,Złe czasy, złe wiersze’’
(via defetystyczna)